Eventy

To przecież tylko praca

Być może należysz do sporej grupy szefów, którzy mają problem z odpowiednim zmotywowaniem swoich pracowników. Nie działają specjalne systemu bonusowe, atrakcyjne pakiety medyczne czy wcale nie tak rzadkie podwyżki. Czasami łatwo zapomnieć, jak wielkie znaczenie w firmie ma odpowiednia atmosfera. Imprezy firmowe pomagają budować ją w każdym, nawet mało zgranym zespole.

Soluma Event przygotuje dla Ciebie oryginalne, inspirujące, chętnie odwiedzane przez pracowników imprezy firmowe, których cel jest jasny – poprawa morale zespołu. Nie wolno tego elementu nie doceniać. Wszelkie badania z zakresu psychologii pracy pokazują, że pracownicy niemal na równym poziomie doceniają wysokość wynagrodzenia i atmosferę.

Imprezy firmowe pozwalają nie tylko zacieśniać więzi między współpracownikami, ale także są doskonałą okazją do pokazania, że firmie zależy na jej ludziach. Warto je organizować nie tylko przy okazji (rocznicy założenia lub po podpisaniu dużego kontraktu), ale także „tak po prostu”, bez szczególnego powodu. To sprawdzony element budowania motywacji.

Soluma Event kompleksowo zajmie się organizacją Twojej imprezy firmowej. Przygotujemy scenariusz, zapewnimy atrakcje towarzyszące, znajdziemy odpowiedni lokal. Możesz zdecydować się na imprezę tematyczną, niekonwencjonalną – nie ma tu praktycznie żadnych ograniczeń.

Zapewniamy pełną obsługę, imienne zaproszenie pracowników, zorganizujemy transport. W ten sposób pokażesz swojemu zespołowi, że impreza została przygotowana z myślą o nich. To procentuje, przekonasz się.

Soluma Event
ul. Cybernetyki 19b, 02-677 Warszawa

Więcej informacji: 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry