Samplingi

Bo konsument lubi wiedzieć

Sam dobrze wiesz, jak trudnym zadaniem jest promocja sprzedaży produktu. Na szczęście dostępnych jest sporo narzędzi wspierających, spośród których szczególnie ciekawe i skuteczne są samplingi. To bezpośrednia forma promocji polegając na udostępnianiu klientom bezpłatnych próbek lub informacji o samym produkcie. Soluma Event przygotuje dla Ciebie kompleksową strategię wykorzystania tego narzędzia.

Kontakt z próbkami produktu lub otrzymanie wiarygodnej informacji o jego cechach ma dla konsumentów bardzo duże, wręcz kluczowe znaczenie. Lubimy mieć wrażenie, że dokonaliśmy dobrego wyboru opierając go na faktach i własnych preferencjach. Dlatego właśnie samplingi należą do zdecydowanie najskuteczniejszych form wsparcia sprzedaży.

Kiedy najlepiej jest sięgać po sampling? Optymalnym momentem jest wprowadzanie produktu na rynek lub poszerzanie oferty. W ten sposób od razu budujemy świadomość marki. Pomagamy też konsumentom zintegrować się z cechami produktu i zachęcić ich do lojalności wobec naszej firmy – w końcu bardzo się w ich oczach staramy.

Soluma Event proponuje Ci pełne wsparcie przy projektowaniu działań samplingowych. Dobierzemy optymalne rozwiązania, zaproponujemy strategię, zasugerujemy narzędzia. Będziemy Twoim zapleczem merytorycznym i realizacyjnym. Zorganizujemy promocję, dystrybucję próbek i ulotek. Sam przekonasz się, jak dobre przynosi to efekty.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry