Soluma Event

Soluma Event to wydzielony dział w Soluma Prestige, który odpowiada za organizacje eventów.

Soluma Event (agencja eventowa) nie jest tylko firmą, która chce Cię zainteresować swoimi umiejętnościami. W praktyce stajemy się dla naszych Partnerów gwarancją doskonałego wypromowania ich produktów i zmotywowania zespołu pracowników do mobilizacji i działania. To dwie kluczowe sprawy, które mogą w znacznym stopniu decydować o sukcesie biznesu.

Jesteśmy doświadczoną agencją eventową, która w portfolio swoich działań ma kompleksową obsługę i organizację wydarzeń i imprez na potrzeby przedsiębiorstw, instytucji samorządowych, osób prywatnych, a nawet miast i regionów. Nasz kreatywny i zaangażowany zespół pozwala nam podejmować najbardziej zaawansowane projekty.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem technicznym, które gwarantuje Ci, że jesteśmy przygotowani do realizacji każdego zadania. Dbamy zarówno o kompleksową rozrywkę, jak i zabezpieczenie imprezy od strony formalnej. Dobrze wiedzieć, że zdejmujemy z Twoich barków wszystkie obowiązki, prawda?

Realizujemy zadania na terenie całej Polski

Soluma Event należy do czołówki polskich organizatorów imprez wszelkiego typu – od tych dla grupki znajomych, poprzez spotkania dla dzieci, aż po wielkie targi branżowe.

Nie gwarantujemy niczego poza świetną zabawą i profesjonalizmem – pochwały ze strony gości dostajesz zawsze w cenie.

Soluma Event
ul. Cybernetyki 19b, 02-677 Warszawa

 

Oferta eventów: 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry