Imprezy sportowe

Biegiem do promocyjnego celu

Zastanawiasz się czasami, skąd wzięła się trwają od kilku lat moda na bieganie? To siła mediów. Temat aktywności fizycznej, pod każdą postacią, doskonale się sprzedaje. Warto to wykorzystać organizując promocyjne imprezy sportowe. Możemy Cię wesprzeć przy opracowaniu ich koncepcji i realizacji.

Soluma Event zajmuje się kompleksową organizacją imprez sportowych na potrzeby firm i instytucji. Nasz zespół w porozumieniu z klientem dostarczy profesjonalny plan wyboru konkretnej formy aktywności, pod uwagę biorąc jej popularność, medialność i odbiór w grupie docelowej. Zapewnimy plan koncepcyjny, opracujemy kosztorys, pomożemy w pozyskaniu sponsorów, wypromujemy imprezę w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Nadamy jej znaczenia, które przyciągnie obserwatorów.

Soluma Event zaproponuje Ci zmasowaną promocję wydarzenia. Możemy przygotować docelową stronę internetową, elementy identyfikacji wizualnej, zorganizujemy pełną oprawę i obsługę eventu, dotrzemy do potencjalnych uczestników.

Imprezy sportowe są doskonały narzędziem promocji dla firm, miast czy krajów. Niejednokrotnie o tym słyszałeś przy okazji organizacji w Polsce Euro 2012. Sprawdziło się wtedy, sprawdzi też w przypadku Twojej firmy. Kluczem jest dokładne wyselekcjonowanie wydarzenia pod kątem potrzeb Twoich klientów i branży, w której się działasz. Znamy się na tym. Działajmy.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry