Robimy gadżety. #Dobrze.

Agencja Reklamowa Soluma Prestige przygotowała ofertę, która wyróżnia się na polskim rynku reklamy zewnętrznej. Budujemy ją od wielu lat i bierzemy za nią pełną odpowiedzialność.


Sara Błaszczyk
Owner

To Twój biznes. Pokaż go!

Każdy biznes wymaga promocji. Twój wyjątkowo na nią zasługuje. Proponujemy Ci najnowocześniejsze i najbardziej skuteczne rozwiązania, dzięki którym pokażesz swój profesjonalizm. Zainteresowany?.

Zadowoleni klienci

ponad 2k

zadowolonych klientów
Ilość projektów

ponad90k

projektów i realizacji
Doświadczenie

ponad 20

lat doświadczenia

Ponad 10 tysięcy produktów

Ty wybierz te, które optymalnie będą pracować na rozpoznawalność Twojej marki. Sam zdecyduj, co będzie dla niej najlepsze. Możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo. Możemy zaproponować Ci przygotowanie gadżetów reklamowych, które mają jasną funkcję – identyfikują wizualnie Twoją firmę i pomagają nawiązać emocjonalny kontakt z Klientem.

Zaufaj profesjonalistom

Soluma Prestige zapewni Ci dostawę wysokiej jakości gadżetów reklamowych – dajemy na to gwarancję. Przygotujemy dla Ciebie pełną kampanię promocyjną, która pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych wydatków na coś, co nie przełoży się na zwiększenie grona Klientów. Chcesz więcej? Poznaj całą naszą ofertę. Nie spiesz się. Podejmujesz ważną decyzję. Po prostu zaufaj profesjonalistom. Wiemy, jak pokazać Twój biznes na zewnątrz.

 

 

 

Zdjęcie główne #1059 - Fundacja Dobreserce

Fundacja Dobreserce

Na co dzień zarabiamy pieniądze na budowaniu rozpoznawalności firm naszych klientów i zwiększaniu ich udziałów w rynku. Nie zapominamy jednak, że biznes to tylko biznes i zauważamy wokół siebie rzeczy, które trzeba naprawić. 

Więcej o akcji

Dla kogo pracowaliśmy?

Klienci zadowoleni z naszych usług.

Asus
microsoft
intel
mbank
Nestle
Avans
o2
Asseco
Next
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry