Eventy plenerowe

Wyjdź z biura, pokaż się

Zima w Polsce trwa prawie pół roku, ale druga połowa jest do Twojej dyspozycji! Soluma Event zorganizuje dla Twojej firmy każdy rodzaj imprezy plenerowej, na której będziesz mógł zaprezentować swój biznes w bardziej przyjaznym otoczeniu.

Kompleksowo przygotujemy wszelkie eventy plenerowe, w szczególności festyny, zloty, firmowe imprezy i spotkania integracyjne dla lokalnej społeczności oraz Twoich klientów biznesowych. Wychodzenie poza schematy i nieskrępowana atmosfera to jedne z najsilniejszych cech tego typu wydarzeń.

Doskonałą formą promocji dla firmy jest organizacja dużych wydarzeń na zewnątrz, chociażby koncertów. Okazje bywają różne, dla nas nie ma to znaczenia. To Ty podajesz pretekst, a my kreujemy wizję imprezy. Koncert? Pokaz sztucznych ogni? Prezentacja nowego produktu? Śniadanie prasowe? Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

Soluma Event zapewnia Ci całe zaplecze techniczne i merytoryczne. Dysponujemy własnymi namiotami, sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniem, sceną. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, animatorów, wodzirejów, konferansjerów. Zorganizujemy świetną zabawę zarówno dla Twoich klientów, jak i ich rodzin – sam wiesz, że to niezwykle ważne.

Nie martw się o catering – tym także zajmiemy się w Twoim imieniu. Cały program imprezy zostanie szczegółowo dopracowany pod kątem wymagań gości i charakteru wydarzenia. Nie gwarantujemy dobrej pogody – tego jeszcze nie potrafimy. Jesteśmy jednak na nią w pełni przygotowani. Przekonaj się.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry