Wyjazdy integracyjne

Zabawa, ale twórcza

Każda firma, nawet zatrudniająca bardzo zaangażowanych pracowników, przeżywa kryzysy wewnętrzne. Sprawny menadżer lub właściciel musi umieć na nie reagować, najlepiej pozytywnie. Znakomitym pomysłem na rozruszanie zespołu jest organizacja wyjazdu integracyjnego. Pamiętaj – to musi być impreza z rozmachem!

Dobre relacje między pracownikami są podstawą sukcesu firmy. Nie wolno tego lekceważyć, bo właśnie od zaangażowania Twoich ludzi zależy powodzenie Twojego biznesu. Na co dzień dbasz o to, aby dobrze czuli się w miejscu pracy, starasz na bieżąco rozwiązywać konflikty, inwestujesz w bonusy pozapłacowe. To dobrze, ale idź o krok dalej. Soluma Event wie, jak zorganizować wyjazdy integracyjne faktycznie integrujące pracowników.

Przygotujemy pomysłowe, niesztampowe scenariusze imprez, które wyciągną pracowników z hotelowych pokoi. Zadbamy o doskonałą atmosferę podczas zabaw tematycznych. Jesteśmy w stanie zorganizować każdy rodzaj aktywności: zawody paintball, survival, spływy kajakowe, eventy historyczne, wyścigi, rajdy 4x4. Znasz swój zespół i wiesz, co najlepiej pomoże mu w integracji. Słuchamy Twoich pomysłów i zajmujemy się ich realizacją.

Soluma Event dysponuje własną bazą ośrodków i hoteli w całej Polsce, w których warto zorganizować wyjazdy integracyjne. Pozwala nam to także dopasować budżet wydarzenia do możliwości firmy. Zapewnimy catering, noclegi, transport i dopełnienie formalności.

Trzymamy się zasady, że ograniczeniem nie są pieniądze, ale wyłącznie nasza kreatywność.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry