Akcje promocyjne

Produkt kupi ten, kto się o nim dowie

Czasami warunki sprzedaży produktu wymagają, aby sięgać po najbardziej kompleksowe rozwiązania. Dzieje się tak w sytuacji, gdy produkt dopiero debiutuje na rynku i nie ma silnego zaplecza w postaci rozpoznawalnej marki. Wtedy zaproponujemy Ci zaawansowane akcje promocyjne. Dysponujemy ogromnym zapleczem tego typu działań, z którego wybierzemy te najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Zorganizujemy dla Ciebie akcje promocyjne zarówno w miejscu sprzedaży produktu, jak i podczas sesji wyjazdowych, eventów firmowych czy targów. Zajmiemy się dystrybucją próbek, degustacjami, organizacją konkursów i innych form aktywności klientów. Wiemy, jak skutecznie dystrybuować informacje o produkcie, aby te trafiły do jak najszerszej grupy potencjalnie zainteresowanych odbiorców.

Soluma Event ma duże doświadczenie w przygotowywaniu kompleksowych strategii wykorzystania akcji promocyjnych wspierających wprowadzenie produktu na rynek. Otrzymasz od nas szczegółową propozycję podejmowania konkretnych działań. Zajmiemy się zebraniem i dostosowaniem materiałów niezbędnych do organizacji promocji, wybierzemy i zarezerwujemy miejsce spotkania, zadbamy o jego pozytywny odbiór w lokalnych mediach.

Naszą współpracę zakończymy raportem na temat przebiegu akcji i przekazaniem Ci dokumentacji zdjęciowej i filmowej. Wiemy, że nie będzie to nasze ostatnie spotkanie – kolejne produkty również czekają na ich wypromowanie!

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry