Szkolenia dla pracowników

Merytorycznie, ale nie nudno

Przede wszystkim wiedza, najlepiej przekazana w ciekawy sposób. Taką odpowiedź w badaniach najczęściej wskazują pracownicy polskich firm pytani o ich oczekiwania względem organizowanych szkoleń. To mit, że kadra traktuje szkolenia jedynie jako formę oderwania się od codziennych obowiązków. Jeśli więc planujesz zorganizowanie szkolenia dla pracowników, zadbaj o to, aby było one przeprowadzone profesjonalnie i faktycznie wiązało się z przekazaniem zespołowi wartościowej wiedzy.

Soluma Event przygotuje szkolenie dla pracowników Twojej firmy w sposób maksymalnie kompleksowy. Dysponujemy szerokimi kontaktami w branży hotelarskiej i konferencyjnej, dzięki czemu możemy zapewnić optymalne miejsce do organizacji szkolenia. Zadbamy o catering, nagłośnienie i oświetlenie, przygotowanie materiałów drukowanych i multimedialnych. Imiennie zaprosimy Twoich pracowników do wzięcia udziału w szkoleniu – to dodatkowo ich zmotywuje.

Soluma Event może przygotować dla Ciebie szczegółowy plan szkolenia, z uwzględnieniem specyfiki branży i upodobań oraz obowiązków pracowników. Zapewnimy dobór fachowych prelegentów, którzy naprawdę potrafią przekazywać wiedzę tak, aby była zapamiętana.

Pamiętaj – szkolenia dla pracowników organizuje się w konkretnym celu. Mają one przynieść efekt w postaci podniesienia fachowości kadry, ale także mobilizować zespół do rozwoju i bardziej integrować go ze strukturami firmy czy całej branży. To ważny element funkcjonowania biznesu.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry