Szkolenia dla pracowników

Merytorycznie, ale nie nudno

Przede wszystkim wiedza, najlepiej przekazana w ciekawy sposób. Taką odpowiedź w badaniach najczęściej wskazują pracownicy polskich firm pytani o ich oczekiwania względem organizowanych szkoleń. To mit, że kadra traktuje szkolenia jedynie jako formę oderwania się od codziennych obowiązków. Jeśli więc planujesz zorganizowanie szkolenia dla pracowników, zadbaj o to, aby było one przeprowadzone profesjonalnie i faktycznie wiązało się z przekazaniem zespołowi wartościowej wiedzy.

Soluma Event przygotuje szkolenie dla pracowników Twojej firmy w sposób maksymalnie kompleksowy. Dysponujemy szerokimi kontaktami w branży hotelarskiej i konferencyjnej, dzięki czemu możemy zapewnić optymalne miejsce do organizacji szkolenia. Zadbamy o catering, nagłośnienie i oświetlenie, przygotowanie materiałów drukowanych i multimedialnych. Imiennie zaprosimy Twoich pracowników do wzięcia udziału w szkoleniu – to dodatkowo ich zmotywuje.

Soluma Event może przygotować dla Ciebie szczegółowy plan szkolenia, z uwzględnieniem specyfiki branży i upodobań oraz obowiązków pracowników. Zapewnimy dobór fachowych prelegentów, którzy naprawdę potrafią przekazywać wiedzę tak, aby była zapamiętana.

Pamiętaj – szkolenia dla pracowników organizuje się w konkretnym celu. Mają one przynieść efekt w postaci podniesienia fachowości kadry, ale także mobilizować zespół do rozwoju i bardziej integrować go ze strukturami firmy czy całej branży. To ważny element funkcjonowania biznesu.

Przewiń do góry