Uroczyste Gale

Wywołaj u gości efekt WOW

Z pewnością się zgodzisz, że nic nie robi tak dobrego wrażenia na kontrahentach i ważnych gościach, jak świetnie zorganizowana uroczysta gala. Jest to wyjątkowy rodzaj eventu, który łączy w sobie elementy typowego spotkania towarzyskiego z promocją marki.

Zespół Soluma Event ma duże doświadczenie w organizacji uroczystych gal i bankietów dla firm, samorządów oraz instytucji. Wykorzystaj nasze umiejętności.

Event dopięty na ostatni guzik

Doskonale wiemy, że prowadząc biznes nie masz czasu ani ochoty, by samodzielnie zająć się organizacją wydarzenia. Zdajesz sobie natomiast sprawę, że uroczysta gala może mieć ogromne znaczenie dla przyszłości Twojej firmy czy marki. Nie ma więc wątpliwości: potrzebujesz pomocy specjalistów z Soluma Event.

Organizujemy uroczyste gale i bankiety w sposób kompleksowy. W Twoim imieniu zajmiemy się:

  • Rezerwacją obiektu i miejsc noclegowych dla gości,
  • Wynajęciem firmy cateringowej,
  • Zaprojektowaniem i wynajęciem elementów scenografii,
  • Zorganizowaniem oprawy muzycznej (np. wynajęcie zespołu),
  • Wynajęciem konferansjera (mamy kontakty do gwiazd mediów oraz aktorów),
  • Stworzeniem listy gości, przygotowaniem zaproszeń i ich dostarczeniem do zainteresowanych,
  • Każdym drobiazgiem, który może mieć znaczenie dla sukcesu wydarzenia.

Zleć nam organizację Twojej uroczystej gali. To Ci się opłaci!

Galę organizujesz po coś. Najprawdopodobniej chcesz zacieśnić relacje z kontrahentami lub wypromować się w gronie rekinów branży. Nie ma tutaj miejsca na przypadek. Źle, nieprofesjonalnie zorganizowany event, będzie katastrofą wizerunkową dla Twojej firmy. Wyrzucisz tylko pieniądze w błoto, nie zyskując absolutnie nic.

Powierzając organizację uroczystej gali zespołowi Soluma Event zyskujesz GWARANCJĘ, że pieczę nad wydarzeniem pełnią profesjonaliści z dużym doświadczeniem, którzy dopilnują najdrobniejszych szczegółów mających wpływ na poziom zadowolenia uczestników.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że dysponujemy rozległymi kontaktami branżowymi, dzięki czemu możemy wynegocjować znacznie korzystniejsze ceny u dostawców niż np. pracownicy Twojego sekretariatu. Nie obciążaj ich pracą, która nie leży w zakresie ich kompetencji. Skorzystaj z pomocy zawodowców!

Uroczysta gala to nie byle jakie wydarzenie. W jej przypadku naprawdę liczą się drobiazgi rzutujące na wrażenia z eventu. Zadbamy, by Twoi goście wrócili do domów zachwyceni, co z pewnością przełoży się na ich wybory biznesowe.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry