Eventy specjalne

Tak, to też możemy zrobić

Gra miejska, a może próba ustanowienia rekordu Guinnesa? Spektakularna prezentacja nowej marki, czy wycieczka dla klientów po historycznych tajemnicach miasta? Eventy specjalne są jednymi z najbardziej spektakularnych form promocji firmy czy wydarzenia.

Doskonale znasz duże imprezy odbywające się na terenie naszego kraju, których organizację sponsorują wielkie koncerny. Tak, to właśnie są eventy specjalne. Stoi za nimi nie tylko przekaz merytoryczny (np. promocja aktywności fizycznej), ale także, a może przede wszystkim, reklamowy. Komercyjne eventy zwykle mają duży rozmach, a dzięki temu przynoszą jeszcze większe korzyści. Oczywiście pod warunkiem, że dobrze przygotujemy strategię.

Soluma Event zapewni Ci profesjonalną obsługę eventu specjalnego oraz jego pełną organizację – od pomysłu, poprzez realizację, aż po promocję w mediach i wśród Twoich klientów. Nasze działania zawsze są kompleksowe, dzięki czemu możemy brać odpowiedzialność za ich pełną skuteczność. Ty rozliczasz nas z efektu, za który ręczymy naszą marką.

Eventem specjalnym może być każda niestandardowa forma organizacji wydarzenia. Jeśli chciałbyś zacieśnić relacje z klientami, może warto zaprosić ich na wspólny rajd terenowy? Zależy Ci na umocnieniu profesjonalnego wizerunku? Zorganizujmy konferencję w murach zamku. Pragniesz wysokiej frekwencji? Co powiesz na mecz piłkarski na jednej z aren Euro 2012?

Niemożliwe? No cóż, nie znamy tego słowa.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry