Konferencje

Wiedza odpowiednio zaprezentowana

Eventy promocyjne nie zawsze mają charakter rozrywkowy. Twoja firma potrzebuje także wsparcia profesjonalnego, merytorycznego wizerunku. Jesteśmy przygotowani do zapewnienia Ci kompleksowej organizacji konferencji biznesowej na wysokim poziomie.

Soluma Event dostarcza niezbędne know-how do zaplanowania i realizacji konferencji na potrzeby biznesu czy nauki. Zapewniamy skoordynowane, przemyślane działania, których podstawą zawsze jest merytoryczny i bardzo szczegółowy plan konferencji. Opracujemy go już na początku naszej współpracy, abyś mógł na bieżąco poznawać kolejne etapy naszej pracy.

Organizacja konferencji firmowej jest bardzo zaawansowanym procesem. To spotkanie często decyduje o późniejszym odbiorze marki i pomaga kreować profesjonalny wizerunek. Ważny jest dobór każdego szczegółu: od miejsca spotkania, poprzez dobór prelegentów, aż po zapewnienie wydarzeń towarzyszących oraz cateringu. Soluma Event zapanuje nad wszystkim, na co dajemy gwarancję naszym doświadczeniem i imponującym portfolio współpracujących z nami firm.

W Twoim imieniu zajmiemy się imiennym zaproszeniem gości, dystrybucją informacji o wydarzeniu w mediach branżowych, reklamą, zapewnimy także pełną opiekę PR. Soluma Event służy swoimi kontaktami w obiektach idealnie nadających się do organizacji szkolenia. Dysponujemy także specjalistycznym sprzętem niezbędnym podczas konferencji, takim jak projektory, monitory LCD, scenografie, elementy nagłośnieniowe, oświetleniowe i dekoracyjne.

Zorganizujemy konferencję, która wzmocni fachowy wizerunek Twojej firmy. To bezcenna korzyść.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry