Degustacje

Najsmaczniejsze wsparcie sprzedaży

Degustacje produktów, nie tylko te organizowane w marketach spożywczych, bywają najbardziej efektywnymi technikami wsparcia sprzedaży i podniesienia poziomu jego rozpoznawalności. Działa tu zasada odwołująca się do ludzkiej potrzeby poznania. Mamy głęboko zakorzeniony sprzeciw do kupowania rzeczy, których nie mieliśmy okazji przetestować. Degustacja usuwa więc ze sprzedażowej drogi największą przeszkodę.

Soluma Event proponuje Ci zorganizowanie profesjonalnych degustacji produktów oraz testów przedmiotów. Podstawą naszego działania jest skupienie na samym produkcie (jego efektownej prezentacji) oraz na zaangażowaniu i doświadczeniu promotorów. To w głównej mierze od ich podejścia do klientów zależy, czy degustacja przyniesie pożądany efekt w postaci zwiększenia sprzedaży lub choćby zainteresowania produktem.

Degustacje mają ogromną przewagę nad prezentowaniem oferty chociażby w Internecie. Konsument ma okazję dokładnie poznać cechy smakowe produktu, obejrzeć go z bliska, zastanowić się i porozmawiać z przedstawicielem firmy. Rozwiewamy w ten sposób jego ewentualne wątpliwości.

Soluma Event zapewnia Twojej firmie profesjonalne doradztwo przy organizacji degustacji, zajmiemy się też kompleksowo doborem miejsca, w którym zostanie ona przeprowadzona, wybierzemy promotorów i zadbamy o całą stronę wizualną akcji. Oferujemy Ci nasze wsparcie merytoryczne i realizacyjne.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry