Data wpisu: 26.03.2021

TOP 5 gadżetów reklamowych, z których Twoi klienci będą korzystać naprawdę długo

Czy wiesz, co decyduje o skuteczności gadżetów reklamowych? Ich przydatność, czyli użyteczność. Jeśli wręczysz klientom takie gadżety, z których chętnie będą korzystać na co dzień, to istnieje bardzo duża szansa, że przełoży się to na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki biznesowej oraz zacieśnienie relacji z kontrahentami. Pytanie tylko, które gadżety zaliczymy do grupy szczególnie użytecznych? Tego dowiesz się już z naszego poradnika. Oto TOP 5 gadżetów reklamowych, z których Twoi klienci będą korzystać przez wiele miesięcy.

Długopisy reklamowe

Standard, który nadal się broni. Choć długopisy reklamowe powszechnie są uważane za mało kreatywne gadżety, to jeśli zależy Ci na tym, aby obdarowany klient miał stały kontakt z marką, powinieneś włączyć je do swojej kampanii marketingowej. Długopisy mają wiele zalet, wśród których warto wymienić chociażby:

  • niską cenę,
  • możliwość umieszczenia danych kontaktowych,
  • atrakcyjną prezentację elementów identyfikujących markę,
  • masowość, czyli możliwość rozdawania ich w bardzo dużej liczbie.

Kubki reklamowe

W kategorii chętnie i długo użytkowanych gadżetów reklamowych zajmują bardzo wysoką pozycję. Kubki reklamowe znajdziemy w praktycznie każdym biurze, ale też niejednym domu. To super pomysł na obdarowanie klienta upominkiem, który na pewno mu się przyda i z dużym prawdopodobieństwem będzie przez niego używany na co dzień do picia kawy czy herbaty. Pamiętaj o zadbaniu o atrakcyjny design kubka, dzięki czemu będzie on mógł pełnić funkcję ulubionego naczynia Twojego klienta.

Pendrive reklamowy

Pomimo tego, że coraz więcej z nas korzysta z aplikacji chmurowych, pendrive nadal jest masowo wykorzystywany do przenoszenia danych. Twój klient z pewnością go potrzebuje, dlatego dobrze jest zapewnić mu dostęp do nośnika USB, który jednocześnie będzie pełnić funkcję mobilnej reklamy Twojej marki. Do wyboru masz pendrive’y w różnych wariantach pojemności, wykonane z tworzywa czy z bardziej szlachetnych materiałów (drewno, stal, nawet szkło).

Torba na zakupy

Super praktyczny gadżet, który od kilku lat zdobywa sobie coraz większą popularność w branży marketingowej. Torby reklamowe wielokrotnego użytku, na przykład bawełniane, stanowią świetny nośnik reklamy, a przy tym z dużym prawdopodobieństwem będą używane przez Twoich klientów na co dzień. No i jeszcze wpisują się w modny trend eco marketingu.

Podkładka pod myszkę

Niezbędna podczas pracy biurowej, a więc i siłą rzeczy wykorzystywana na co dzień. To fajny, dobrze odbierany przez klientów gadżet, na którym możesz umieścić efektowny projekt graficzny promujący wizerunek Twojej marki.

Który z tych gadżetów reklamowych wybierzesz do najbliższej kampanii marketingowej Twojej firmy? Niezależnie od tego, na co ostatecznie się zdecydujesz, potrzebne gadżety w atrakcyjnej cenie i z gwarancją szybkiej realizacji możesz zamówić w Soluma Prestige. Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną ofertę.

 

 


Autor wpisu:
Maciej Chabowski

Bezpłatna konsultacja

Nasi doradcy czekają na Twoje pytania. Pomożemy Ci dobrać produkty do Twoich potrzeb.

Katalog gadżetówSkontaktuj się z nami

Przewiń do góry