Data wpisu: 18.02.2021

Gadżety reklamowe na okres nauki zdalnej: co warto wręczyć klientom?

Jedną z zalet kampanii marketingowych z wykorzystaniem gadżetów reklamowych jest to, że możemy je planować na bieżąco i w ten sposób dość łatwo umieścić promowaną markę w jakimś kontekście. W ostatnim czasie coraz więcej marek zaczyna korzystać z gadżetów przydatnych uczniom odbywającym naukę zdalną. To świetny pomysł na to, aby zwrócić uwagę rodziców na swój brand i tym samym zyskać ich sympatię. Przykłady gadżetów, które idealnie wpisują się w czasy nauki zdalnej znajdziesz w naszym poradniku.

Kamerka internetowa

Wbrew pozorom to wcale nie musi być bardzo kosztowny gadżet. Kamerki internetowe niezłej klasy zamówione w większej liczbie będą kosztować kilkanaście do kilkudziesięciu złotych, a uwierz, że jest to doskonały sposób na zwrócenie uwagi na swoją markę. Kamerki stały się symbolem nauki zdalnej, dlatego rozdając je klientom na pewno możesz liczyć na wdzięczność. Kamerka jest też takim gadżetem, który z dużym prawdopodobieństwem będzie używany przez obdarowanych klientów przez dłuższy czas – chociażby podczas home office.

Przybornik na biurko

Nauka i praca zdalna przypomniały nam, że w mało którym domu znajdują się jeszcze klasyczne przyborniki biurkowe. Tymczasem jest to niezwykle przydatny gadżet, który w dodatku umożliwia dość łatwe przemycenie elementów identyfikujących daną markę – chociażby w formie logotypu nadrukowanego na przednią ściankę. Przybornik będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chcesz osadzić kampanię marketingową z wykorzystaniem gadżetów w kontekście powszechnej nauki zdalnej.

Podkładka pod myszkę

Można napisać, że to standardowy i mało odkrywczy gadżet, ale z drugiej strony w naprawdę wielu domach takiej podkładki brakuje. Tymczasem praca czy nauka na laptopie z wykorzystaniem wyłącznie wbudowanego touchpada jest bardzo niewygodna i każdy prędzej czy później zacznie korzystać z myszki. Podkładka wpływa na precyzję tego urządzenia, dlatego jest nieodzownym elementem towarzyszącym nauce online. No i nie bez znaczenia jest fakt, że na takiej podkładce można bardzo fajnie zaprezentować promowaną markę.

Pendrive

Jeśli mocno ogranicza Cię budżet, to mamy też propozycję z kategorii tanich gadżetów reklamowych. Nieśmiertelny pendrive też fajnie wpisuje się w kontekst nauki zdalnej, ponieważ uczniowie powinni mieć możliwość zapisywania wyników swojej pracy na zewnętrznym nośniku, aby ich nie utracić.


Autor wpisu:
Soluma Prestige, Maciej Chabowski

Bezpłatna konsultacja

Nasi doradcy czekają na Twoje pytania. Pomożemy Ci dobrać produkty do Twoich potrzeb.

Katalog gadżetówSkontaktuj się z nami

Przewiń do góry