Torby papierowe

Reklama musi być skuteczna. Może być też praktyczna.

Jesteś w sklepie odzieżowym znanej sieci. Nareszcie wybrałeś te spodnie, które podobno tak dobrze na Tobie leżą i wcale nie kosztują tak dużo. Płacisz, miła pani pakuje spodnie w torbę papierową. Ładna. Torba, choć pani też. Na torbie logo sklepu. Wracasz do domu. Żona przejmuje torbę – może się przydać do robienia zakupów. Torba papierowa otrzymuje drugie życie. Reklamowe i praktyczne.

Agencja Reklamowa Soluma Prestige proponuje Ci produkcję jednego z najskuteczniejszych gadżetów reklamowych. Torba papierowa zawsze trafi do Twojego potencjalnego lub obecnego Klienta – przekazujesz w niej materiały firmowe, prezenty, upominki. Dobre, eleganckie opakowanie gwarantuje Ci odpowiedni prestiż i zainteresowanie tym, co jest w środku. Okazujesz szacunek swojemu Klientowi lub partnerowi biznesowemu. Dobrze się promujesz.

Wykonamy dla Ciebie torby papierowe na indywidualne zamówienie. Zaprojektujemy kolorystykę, umieszczenie logo, wymiary. Pomożemy Ci wybrać rodzaj materiału i wykończenia – grubość i fakturę papieru, rozwiązanie kwestii uchwytów. Ta torba ma przecież przynieść efekt promocyjny. Musi być wykonana zgodnie z zasadami i reklamować Cię skutecznie.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły produkcji toreb papierowych na zamówienie. Powiemy Ci więcej o korzyściach, po które możesz i powinieneś sięgnąć.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry