Ceramika

O Twojej firmie nawet przy kawie

Od czego zaczynasz dzień? Pewnie od dawki kofeiny. Czy to pod postacią kawy, czy herbaty. Dla nas znaczenie ma naczynie, w którym parzysz poranny napój. To zwykły kubek? Wyjątkowy, przywieziony z wakacji? A może taki, na którym widnieje logo Twojego partnera biznesowego? Fajny prezent, prawda? Czas się odwdzięczyć. Interesownie.

Agencja Reklamowa Prestige ma dla Ciebie ofertę zewnętrznego wsparcia sprzedaży w postaci ceramiki reklamowej. Logo Twojej firmy lub jakaś sentencja się z nią kojarząca, mogą zostać umieszczone na kubku, z którego Twój Klient pije poranną kawę. Pomyśl. Podczas wypijania 250 ml kawy, kubek jest odkładany przynajmniej 10 razy. W 5 przypadkach pijący rzuci okiem na kubek. W 3 przeczyta treść lub dłużej zatrzyma wzrok na logu. W 1 – zakoduje ten obraz.

Reklama, czy szerzej promocja, powinna być oparta na emocjach. Proponujemy Ci wykorzystanie tych pozytywnych. Ceramika kojarzy się nam z sytością, ciepłem, jakością, estetyką. Wykorzystanie wyrobów ceramicznych w reklamie jest więc zupełnie naturalne. Twoja firma może pośrednio towarzyszyć Klientom w tym, co dla nich ważne i przyjemne – jedzeniu, piciu, podziwianiu.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zaprojektowania, produkcji i dystrybucji ceramiki reklamowej, gadżetów reklamowych. Pomożemy Ci w opracowaniu koncepcji promocyjnej przy użyciu tego typu nośników reklamy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak zwykłe picie kawy może pomóc Ci w dotarciu do nowych Klientów.

Przewiń do góry