Data wpisu: 02.11.2020

Rodzaje eventów firmowych, jakie warto organizować w Warszawie

Warszawa jest naturalną lokalizacją do organizacji różnego rodzaju eventów firmowych. Centralne położenie, siedziby największych firm, łatwy dostęp do celebrytów i możliwość przyciągnięcia na event znanych twarzy – to tylko niektóre zalety tego miasta z punktu widzenia organizatora imprez biznesowych. Stolica świetnie nadaje się do przygotowania praktycznie dowolnego eventu firmowego, jednak warto tutaj wyróżnić kilka szczególnych rodzajów wydarzeń. Ich listę znajdziesz w naszym poradniku.

Konferencja biznesowa

Warszawa idealnie nadaje się do zorganizowania konferencji biznesowej, głównie z uwagi na świetną lokalizację. Sukces takiej konferencji zależy przede wszystkim od frekwencji, dlatego warto zawczasu zadbać, aby w imprezie mogło wziąć udział jak najwięcej osób. Centralna lokalizacja stolicy ułatwia dojazd na miejsce z innych regionów kraju. Nie bez znaczenia jest również prestiż – sam fakt, że ten event firmowy odbywa się w Warszawie, powinien zmobilizować część zaproszonych gości do wzięcia w nim udziału.

Sympozjum

Sympozja są specyficznym rodzajem eventu firmowego, ponieważ tutaj mniejsze znaczenie ma promocja marki poprzez marketing, a ważniejsze jest budowanie eksperckiego wizerunku organizatora. Zależy nam zatem, aby w wydarzeniu wzięła udział branżowa czołówka, dbamy o zaproszenie wybitnych mówców. Warszawa jest o tyle dobrą lokalizacją, że wielu gości, na których obecności nam zależy, mieszka w stolicy lub często w niej przebywa.

Uroczysta gala

Tutaj sprawa jest prosta: uroczyste gale organizowane w Warszawie mają największe szanse na wzbudzenie zainteresowania mediów, celebrytów oraz ważnych osób, których obecność podczas wydarzanie dodaje mu prestiżu.

Jubileusz firmy

Nie ma tutaj znaczenia, czy firma działa w Warszawie czy np. w Krakowie. Organizacja imprezy jubileuszowej w stolicy jest świetnym pomysłem, ponieważ to natychmiast podnosi prestiż wydarzenia. W jubileuszu zwykle biorą udział pracownicy, dla których fakt wyjazdu na imprezę do Warszawy może być dodatkową motywacją i atrakcją samą w sobie. Można wówczas połączyć event z elementami integracyjnymi, co z pewnością pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie zespołu pracowników.


Autor wpisu:
Soluma Prestige, Maciej Chabowski

Bezpłatna konsultacja

Nasi doradcy czekają na Twoje pytania. Pomożemy Ci dobrać produkty do Twoich potrzeb.

Katalog gadżetówSkontaktuj się z nami

Przewiń do góry