Data wpisu: 17.01.2017

Luksusowe gadżety reklamowe dla najważniejszych klientów – 5 propozycji

Gadżety reklamowe większości osób kojarzą się z drobnymi przedmiotami o dyskusyjnej jakości. Czymś, co należy szybko schować do szuflady i korzystać z tego tylko wtedy, gdy nikt nie patrzy. Trzeba jednak odróżnić pospolite gadżety rozdawane podczas różnych wydarzeń branżowych czy festynów od tych, które są produkowane na indywidualne zamówienie i mają podnieść prestiż widniejącej na nich marki. Luksusowe gadżety reklamowe cieszą się coraz większą popularnością i są chętnie wręczane najważniejszym klientom, zaspokajając ich potrzeby estetyczne. Nie masz pomysłu na taki gadżet? Poznaj naszych 5 propozycji.

 1. Stacja pogodowa na biurko – w dobie tandetnych stacji elektronicznych wiele osób z przyjemnością postawiłoby na swoim biurku elegancką, drewniano-stalową stację kojarzącą się z żeglarstwem czy astronomią. Jest to wyjątkowo efektowny, a do tego praktyczny gadżet. Idealny wybór dla kontrahenta, który lubi otaczać się pięknymi rzeczami i dba o prestiżowy wygląd swojego biura.
   
 2. Pióro wieczne – klasyczny, ale zawsze mile widziane gadżet, czy raczej elegancki prezent. Choć coraz mniej osób potrafi pisać piórem, to mało kto pogardzi napawaniem się jego widokiem na biurku.
   
 3. Kości do gry, szachy – i wszelkie inne gry, które zostały wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim drewna. W tym przypadku kluczowy jest wygląd opakowania, które także powinno być drewniane i ozdobione piękną kaligrafią. Każdy wie, że w biurze czasami przychodzi potrzeba zrelaksowania się i zajęcia myśli czymś innym. Taka gra świetnie się do tego nadaje.
   
 4. Organizer – organizer w skórzanej okładce, dodatkowo wzbogacony o elegancki długopis czy wbudowany kalkulator zawsze świetnie się „sprzedaje” i należy do grona najbardziej pożądanych gadżetów biznesowych. W dobie wszechobecnej elektroniki klasyczny organizer sprawia wrażenie ekskluzywności, a o to właśnie chodzi.
   
 5. Elegancki parasol – teoretycznie jest to gadżet bardzo pospolity, ale nie chodzi tutaj o wzorzystą parasolkę z logo obdarowującej firmy, ale o bardzo elegancki atrybut dżentelmena czy damy. Parasol powinien być czarny, ewentualnie granatowy, posiadać skórzaną lub drewnianą rączkę i być wykonany z bardzo wysokiej jakości materiału. Taki prezent przyda się każdemu i można mieć pewność, że kontrahent będzie z niego korzystać.

Pamiętaj, że takie luksusowe i drogie przedmioty nie są zwykłymi gadżetami reklamowymi, a bardziej prezentami, dlatego umieszczanie na nich wielkiego logo firmy nie jest wskazane. Jeśli trafisz w gust kontrahenta, to i tak dobrze zapamięta on, od kogo dostał taki upominek.


Autor wpisu:
Soluma Prestige, Maciej Chabowski

Bezpłatna konsultacja

Nasi doradcy czekają na Twoje pytania. Pomożemy Ci dobrać produkty do Twoich potrzeb.

Katalog gadżetówSkontaktuj się z nami

Przewiń do góry