Data wpisu: 15.09.2022

Gadżety na firmową imprezę w plenerze. Jakie wybrać? Mamy kilka propozycji!

Imprezy firmowe kojarzą się z bardzo „sztywnymi” wydarzeniami, najczęściej organizowanymi w lokalach, teatrach czy hotelach. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się zerwać z tą konwencją i stawia na znacznie mniej zobowiązujące spotkania dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Mamy tutaj na myśli imprezy plenerowe, na przykład w formie pikników rodzinnych czy dnia aktywności i rekreacji. To świetny sposób na podniesienie morale w zespole oraz pokazanie przyjaznej „twarzy” firmy. Planujesz organizację takiego wydarzenia? Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich gadżetów na firmową imprezę w plenerze. Skorzystaj z naszych podpowiedzi.

Dlaczego warto zainwestować w gadżety na imprezę plenerową?

Gadżety bez wątpienia mogą urozmaicić imprezę i podnieść jej atrakcyjność w oczach uczestników. Z wizerunkowego punktu widzenia należy natomiast podkreślić, że dzięki gadżetom impreza wydaje się być dużo lepiej zorganizowana – od razu widać, że nie jest to przypadkowe, zaplanowane naprędce spotkanie, ale wydarzenie, nad którym ktoś musiał się wysilić.

Dobrze dobrane gadżety reklamowe podnoszą prestiż wydarzenia, a tym samym organizującej ją marki. Mogą również pełnić funkcję praktyczną, jeśli postawimy na produkty przydatne uczestnikom wydarzenia, zwiększające ich komfort, wykorzystywane podczas zabawy, konkursów etc.

Pomysłowe, atrakcyjne gadżety reklamowe mogą także być wykorzystane w formie drobnych upominków dla uczestników imprezy – czy to za sam udział w wydarzeniu, czy za uczestnictwo w różnych konkurencjach (sportowych, wiedzy branżowej etc.).

Dopasuj charakter gadżetów do tematyki wydarzenia

Gadżety reklamowe muszą korespondować z samą imprezą pod względem tematycznym. Chodzi o to, aby dobrze wpisywały się w motyw przewodni wydarzenia. Jeśli np. planujemy imprezę plenerową dla dzieci pracowników i klientów, to oczywiście powinniśmy zadbać o to, aby każdy maluch otrzymał balonik, maskotkę czy inny drobiazg wywołujący szeroki uśmiech na jego twarzy.

Jeśli jest to impreza o charakterze sportowym (element strategii team building w przedsiębiorstwie), to warto zainwestować w gadżety nawiązujące do aktywności fizycznej czy po prostu przydatne podczas uprawiania sportu, jak chociażby odzież funkcyjna czy t-shirty z logo marki organizującej wydarzenie.

Jakie gadżety wybrać? Mamy faworytów

W przypadku wyboru gadżetów na firmową imprezę w plenerze ograniczenie stanowi wyłącznie wyobraźnia i oczywiście dostępny budżet. Spokojnie natomiast można znaleźć takie produkty, które zrobią świetne wrażenie na uczestnikach wydarzenia, a przy tym nie zrujnują kieszeni przedsiębiorcy.

Oto kilka ciekawych propozycji:

  • koszulki firmowe dla gości imprezy,
  • czapeczki,
  • rozkładane leżaki,
  • piłki plażowe,
  • firmowe kubeczki, talerzyki i sztućce (najlepiej z materiału z recyklingu – aspekt ekologiczny),
  • małe plecaki z gadżetami dla dzieci,
  • przybory grillowe,
  • smycze reklamowe,
  • opaski silikonowe,
  • koce piknikowe.

Gadżety na firmową imprezę w plenerze możesz zamówić w Soluma Prestige – sprawdź gotowe propozycje w katalogach online, a jeśli szukasz czegoś unikalnego, to skontaktuj się z nami i zapytaj o produkcję gadżetów na indywidualne zamówienie.


Autor wpisu:
Maciej Chabowski

Bezpłatna konsultacja

Nasi doradcy czekają na Twoje pytania. Pomożemy Ci dobrać produkty do Twoich potrzeb.

Katalog gadżetówSkontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry