Data wpisu: 21.04.2022

Planujesz zamówić gadżety reklamowe? Sprawdź, dlaczego warto się z tym pospieszyć!

Piszemy ten artykuł w bardzo trudnym momencie nie tylko dla naszych sąsiadów, ale też Polski, Europy i całego świata. Jeszcze kilkanaście dni temu ze spokojem planowaliśmy realizację złożonych zamówień na gadżety reklamowe, a dziś – podobnie jak nasi klienci – czujemy pewien niepokój. Wiemy już także, że sytuacja wokół nas będzie mieć kolosalny wpływ na gospodarkę oraz działalność poszczególnych branż, w tym naszej. Dlatego jeśli od pewnego czasu rozważasz zamówienie gadżetów reklamowych, to skorzystaj z dobrej rady i przyspiesz proces decyzyjny. Dlaczego? Oto najważniejsze argumenty.

Galopująca inflacja

Klienci, którzy zamawiają u nas gadżety reklamowe od lat dobrze wiedzą, że lawinowy wzrost cen praktycznie wszystkiego odbija się również na naszej ofercie. Byliśmy zmuszeni podwyższyć ceny gadżetów, ponieważ to samo zrobili nasi dostawcy. Ponosimy znacznie wyższe koszty zakupu energii, zatrudnienia pracowników itd.

Co więcej, już teraz widzimy nadchodzące kolejne podwyżki – obserwujemy podnoszenie cen materiałów niezbędnych do produkcji gadżetów, co siłą rzeczy musi się przełożyć także na naszą ofertę. Dlatego jeśli liczysz na to, że przeczekasz szaleństwo cenowe i za jakiś czas będzie znacznie taniej, to nic na to niestety nie wskazuje – wręcz odwrotnie.

Niedobory surowców i półproduktów

Gadżety reklamowe nie biorą się „z powietrza”. Trzeba je z czegoś wyprodukować, najczęściej z tworzyw sztucznych, ale też elektroniki, gdy mówimy o np. bardzo popularnych nośnikach USB, głośnikach Bluetooth etc. Wszystkiego, co jest potrzebne do produkcji gadżetów na rynku dziś brakuje.

Ma to wpływ nie tylko na podwyżki cen, ale też wydłużenie się terminów realizacji zamówień. W Soluma Prestige zadbaliśmy o zgromadzenie odpowiednich zapasów gadżetów, natomiast widzimy ogromne zainteresowanie ze strony firm, dlatego za jakiś czas znów może być problem z dostępnością produktów. Nie ma więc na co czekać.

Niepewna przyszłość gospodarcza

Nikt z nas nie wie, co wydarzy się za kilka tygodni, miesięcy, nie wspominając już o latach. Można jednak podejrzewać, że w krajowej gospodarce pojawią się poważne zawirowania, które utrudnią firmom funkcjonowanie, a niektóre z nich nawet zmuszą do zniknięcia z rynku.

Sposobem na uniknięcie podobnego scenariusza jest wzmocnienie swojego biznesu w czasach, gdy jest to jeszcze możliwe. Mamy na myśli przede wszystkim działania marketingowe, które przekładają się na wzrost rozpoznawalności firmy, zacieśnienie relacji z kluczowymi kontrahentami, a tym samym stanowią inwestycję w bezpieczeństwo i stabilność biznesu w niepewnych czasach. Jednym z narzędzi do tego są właśnie gadżety reklamowe.

Wierzymy, że te argumenty do Ciebie przemawiają i nakłonią do zainwestowania w gadżety reklamowe właśnie teraz. W Soluma Prestige robimy wszystko co możliwe, aby oferować klientom rozsądne terminy realizacji oraz utrzymywać jak najniższe ceny. To dobry moment, aby zapewnić sobie zapas gadżetów na zbliżające się akcje promocyjne!


Autor wpisu:
Maciej Chabowski

Bezpłatna konsultacja

Nasi doradcy czekają na Twoje pytania. Pomożemy Ci dobrać produkty do Twoich potrzeb.

Katalog gadżetówSkontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry