Data wpisu: 23.12.2020

Gadżety reklamowe na 2021 rok: jakie powinny być?

Niech ten rok się już skończy… Jesteśmy przekonani, że wielokrotnie zdarzyło Ci się tak pomyśleć. Mamy za sobą koszmarne 12 miesięcy i wszyscy chcemy, aby wreszcie nastały nieco lepsze, a przynajmniej spokojniejsze czasy. Rok 2021 musi być lepszy (bo chyba gorszy być nie może) i warto trzymać się tej myśli planując już przyszłoroczne działania marketingowe. To idealny moment, aby już przygotować strategię promocji marki z wykorzystaniem gadżetów reklamowych. W naszym poradniku podpowiadamy, jakie gadżety będą cieszyć się największą popularnością w 2021 roku. Zaczynajmy.

Kolorowe!

Żywe, optymistyczne kolory będą wyjątkowo mile widziane w 2021 roku. Potrzebujemy nowej energii, tęsknimy za spontanicznymi uśmiechami, co każda marka powinna wykorzystać w swoich działaniach reklamowych. Kolorowe, pozytywne gadżety idealnie się w to wpisują. Wybierając np. długopisy, pendrive’y czy powerbanki warto stawiać na takie w wyrazistych kolorach, które już samym wyglądem wywołują szeroki uśmiech na twarzy i ocieplają wizerunek marki.

Przydatne podczas pracy zdalnej

Nie ma się co oszukiwać, że w 2021 roku całe nasze życie wróci do znanej wcześniej normy. W ciemno można założyć kontynuację pracy zdalnej, a może nawet nauki online. Wiedząc o tym marka powinna odpowiednio zareagować i już teraz uwzględnić w swojej strategii marketingowej wykorzystanie gadżetów przydatnych podczas pracy czy nauki zdalnej. Mogą to być chociażby pendrive’y, kamerki internetowe, przyborniki biurkowe etc. Więcej propozycji znajdziesz w osobnym poradniku na naszym blogu.

Pomagające pozostać online

Mamy tutaj na myśli wszelkie gadżety reklamowe, które można mieć zawsze przy sobie i również dzięki nim pozostać w kontakcie ze światem. W 2021 roku wciąż będziemy uzależnieni od Internetu, bez którego nie damy rady utrzymywać relacji z bliskimi czy klientami. Dlatego bardzo dobrym pomysłem na gadżet reklamowy wpisujący się w ten trend będzie chociażby powerbank, który zabezpieczy obdarowaną osobę przed ryzykiem np. rozładowania się telefonu w podróży.

Idealne dla osób aktywnych

Wielu z nas wejdzie w rok 2021 z silnym postanowieniem zawalczenia o odzyskanie formy utraconej ciągłym siedzeniem w domu. Warto to wykorzystać w strategii marketingowej firmy i zaproponować klientom gadżety umożliwiające bycie aktywnym – np. zestawy do ćwiczeń w domu, akcesoria sportowe, bidony czy odzież outdoorową.


Autor wpisu:
Soluma Prestige, Maciej Chabowski

Bezpłatna konsultacja

Nasi doradcy czekają na Twoje pytania. Pomożemy Ci dobrać produkty do Twoich potrzeb.

Katalog gadżetówSkontaktuj się z nami

Przewiń do góry
luxury tagheuer.to ways of life and additionally haul ahead of time that quintessence of this normal europe watchmaking. wholesale all brand 1:1 cheap tagheuerwatches.to. best patekphilippewatches.to streaks large substances. paneraiwatch.to best seller. luxury swiss paneraiwatches.to online store. high quality cartierwatch.to for sale. best cartier replica with professional customer services. 30% off automatic https://www.watchesiwc.to/. replica iwc watches with the best prices. here https://www.audemarspiguetwatches.to are crafted following those authentic ones closely.