Data wpisu: 25.05.2021

Czy gadżety reklamowe to dobry sposób na promocję firmy w 2021 roku?

Wszyscy chcemy jak najszybciej zapomnieć o fatalnym 2020 roku. Choć wiele biznesów nieoczekiwanie rozkwitło, to zdecydowanie więcej firm borykało się z ogromnymi problemami finansowymi. Musimy natomiast wierzyć, że najgorsze już za nami. Mamy nowy rok, w który warto wejść z dużą dawką pozytywnej energii i już teraz zacząć planować swoje działania promocyjne. Dlaczego dobrym wyborem będzie ruszenie z kampanią z wykorzystaniem gadżetów reklamowych? Poznaj najważniejsze argumenty.

Czas przypomnieć o sobie klientom

Jeśli w ciągu ostatnich miesięcy nie podejmowałeś żadnych działań reklamowych, to Twoi klienci mogą mieć poważne obawy o to, czy firma nadal istnieje i czy utrzymuje dotychczasowy poziom. Pamiętaj, że budowanie marki i zwiększanie rozpoznawalności zajmuje mnóstwo czasu, natomiast można to wszystko zaprzepaścić w ciągu dosłownie kilku kwartałów „milczenia”.

Teraz jest zatem idealny czas, aby przypomnieć o sobie klientom. Rozdając im efektowne – choć niekoniecznie drogie – gadżety reklamowe udowodnisz, że Twoja firma przetrwała pandemiczny czas w dobrej kondycji i wciąż się rozwija.

Twoja konkurencja nadal liże rany

Z pewnością masz liczną konkurencję, z którą przed pandemią ostro rywalizowałeś o klientów. Czy nie uważasz, że właśnie dostałeś wielką szansę na to, aby nareszcie zyskać przewagę nad innymi firmami? Z dużym prawdopodobieństwem Twoja konkurencja wciąż nie zdecydowała się na podjęcie działań marketingowych, co możesz i powinieneś wykorzystać w celu zwiększenia widoczności swojego biznesu.

Nie czekaj, aż pierwszy krok wykonają inne firmy. Zainwestuj w marketing z wykorzystaniem gadżetów reklamowych, aby przejąć część „osieroconych” klientów i wzmocnić swoją działalność w 2021 roku.

Nie wiadomo, kiedy wróci przemysł spotkań

Gadżety reklamowe dają namiastkę indywidualnego kontaktu marki z klientem. Skoro nie możemy organizować targów, szkoleń, sympozjów, konferencji i briefingów, to jako przedsiębiorcy powinniśmy sięgać po inne sposoby na to, aby towarzyszyć klientom – nie tylko poprzez własne produkty.

Taką możliwość dają nam właśnie gadżety reklamowe. Wręczając je klientom gwarantujesz sobie, że Twoja marka będzie obecna w ich codziennym życiu, czy to w pracy, czy w domu. Jest to nieoceniona korzyść w czasach, gdy firmy nie mogą w inny sposób nawiązywać bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami swojej grupy docelowej.

Wykorzystaj większą dostępność gadżetów i lepsze ceny

Na koniec jeszcze argument czysto praktyczny. Kryzys związany z pandemią nie oszczędził producentów gadżetów reklamowych. Wiadomo, że gdy w firmie dzieje się źle, to najpierw tnie się wydatki na marketing. Jeśli lubisz korzystać z okazji, to właśnie teraz możesz zamówić gadżety reklamowe w bardzo dobrej cenie i – co równie ważne – bez konieczności długiego oczekiwania na realizację.

Chcesz sprawdzić aktualną ofertę? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że możesz sobie pozwolić na skuteczną promocję marki przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu gadżetów reklamowych.


Autor wpisu:
Maciej Chabowski

Bezpłatna konsultacja

Nasi doradcy czekają na Twoje pytania. Pomożemy Ci dobrać produkty do Twoich potrzeb.

Katalog gadżetówSkontaktuj się z nami

Przewiń do góry