Data wpisu: 15.02.2022

Metody Znakowania

Tampodruk - popularna metoda nadruku na większości małych artykułów reklamowych, których powierzchnią jest plastik. Logo nanoszone jest za pomocą elastycznego tamponu. Technika ta daje możliwości wykonania wielokolorowego nadruku.

Grawer laserowy - technika stosowana do uzyskania najbardziej trwałego znakowania na metalu, drewnie, skórze. Uzyskany efekt zadowala najbardziej wymagających klientów.

Tłoczenie - metoda najczęściej wykorzystywana przy skórzanych powierzchniach, polega na odciskaniu rozgrzanej matrycy na materiałach skórzanych i skóropodobnych.

Doming, naklejka 3d - naklejki pokryte wklejką żywiczną są elastyczne, jak również nie tracą koloru, co zapewnia długą żywotność nadruku. Cecha charakterystyczna naklejki epoksydowej to, to iż żywica odporna jest na promieniowanie UV oraz inne czynniki klimatyczne. Metoda ta pozwala na uzyskanie wyrazistego i głębokiego koloru.

Nadruk full color - najczęściej wykorzystywany przy całościowym zadruku pamięci, jak np karta usb. Metoda ta pozwala na wykonanie nadruku w pełnej gamie kolorystycznej, jak również odzwierciedlenie największej ilości szczegółów.


Autor wpisu:
Soluma Prestige, Maciej Chabowski

Bezpłatna konsultacja

Nasi doradcy czekają na Twoje pytania. Pomożemy Ci dobrać produkty do Twoich potrzeb.

Katalog gadżetówSkontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry