Tłoczenie na gadżetach

Diamenty są wieczne. Twój znak też.

Są takie obszary naszej działalności, gdzie nie ma miejsca na kompromisy. Zdecydowanie dotyczy to techniki tłoczenia na gadżetach, która jest przez nas stosowana głównie w znakowaniu przedmiotów skórzanych. Identyfikacja ekskluzywnych materiałów musi zostać przeprowadzona na najwyższym poziomie. Twoi Klienci oczekują tego od Ciebie. Ty oczekujesz tego od nas. My wymagamy od siebie.

Ta metoda może być wykorzystywana również do znakowania produktów z tworzyw sztucznych, tekstury i skóropodobnych. Tłoczenie odbywa się w bardzo wysokiej temperaturze i pod dużym ciśnieniem. Możemy nanieść na materiał dosłownie każdy wzór, co jeszcze podnosi prestiż tak ozdobionego upominku i daje większe możliwości promocyjne. Skórzany portfel przygotowany według oryginalnego projektu nie tylko pokaże Twojemu Klientowi, że masz klasę, ale także podkreśli Twój styl i wyróżni taki upominek spośród innych.

Tłoczenie na gadżetach gwarantuje również bardzo wysoką jakość wykonania i trwałość. Taki nadruk jest odporny na ścieranie i praktycznie niezniszczalny w normalnej eksploatacji. Możesz więc być pewien, że logo Twojej firmy przetrwa lata i obdarowany przez długi czas będzie mógł przypominać sobie, od kogo dostał prezent. Efekt promocyjny zostanie maksymalnie przedłużony.

Przekonany? Wahasz się? W obu przypadkach skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o najlepszym rozwiązaniu promocyjnym i dobierzemy metodę nadruku, która będzie najlepsza dla Twojej firmy.

Znakowanie gadżetów