Sublimacja

Jakość dumnie noszona

Nie raz widziałeś koszulki z fantastycznymi nadrukami. Dobrą jakość poznajesz z daleka. Liczy się pomysł, ciekawy przekaz, frapujące hasło. Nic jednak nie zastąpi najlepszego wykonania. Masz tego świadomość, dlatego interesujesz się metodą sublimacji. Wiemy o niej wszystko. Opowiemy Ci o niej.

Agencja Reklamowa Soluma Prestige do perfekcji opanowała jedną z najskuteczniejszych metod nadruku na tekstyliach. Sublimacja jest stosowana głównie w stosunku do tkanin z domieszką poliestru. W przypadku białych tkanin nadruk nakładany jest poprzez bezpośrednie barwienie. Na tkaniny kolorowe jest nanoszony na podkładzie flockowym. Sublimacja gwarantuje bardzo wysoką trwałość nadruku – jest ona zbliżona do ogólnej trwałości materiału.Twoje logo pozostanie na koszulce przez wiele lat i będzie zarabiać dla Ciebie pieniądze. To naprawdę się opłaca. Jeśli chcesz stawiać na najlepsze rozwiązania – skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci indywidualną ofertę i opowiemy o dodatkowych możliwościach promocyjnych.

Nadruk na tekstyliach, szczególnie na koszulkach, jest znakomitą formą reklamy Twojej firmy. Szczególnie, jeśli sięgniesz po historię lub obudujesz logo ciekawą ideą. Nic nas nie ogranicza. Stworzymy dla Ciebie taką koncepcję.

Znakowanie gadżetów