Kalkomania na gadżetach

Promocja piękna i użyteczna

Są rzeczy uniwersalne – pod względem piękna, ale też użyteczności. Świadoma promocja powinna brać to pod uwagę. Decydując się na inwestycję w gadżety reklamowe warto zastanowić się, czego oczekują Klienci, co może się im przydać, spodobać, wywołać uśmiech na ich twarzach. Taką funkcję na pewno spełnią wyroby ceramiczne i szklane. Metodą, która pozwala umieszczać na nich logo i inne elementy identyfikujące firmę, jest kalkomania.

Agencja Reklamowa Soluma Prestige stworzy dla Ciebie efektowne nadruki na gadżetach reklamowych: na ceramice i szkle. Taki prezent pozwoli Twojej firmie być blisko Klientów, towarzyszyć im w codziennych czynnościach, być może nawet przyozdobić ich prywatne i służbowe otoczenie. Twoje logo będzie obecne w chwilach przyjemności – np. podczas picia porannej kawy. To świetny sposób na zbudowanie pozytywnych skojarzeń. Pierwszy krok do nawiązania bardzo dobrej relacji biznesowej.

Kalkomania jest podstawowym sposobem zdobienia porcelany, porcelitu, fajansu i szkła. Pozwala umieścić nadruk na materiałach o różnym składzie. Logo i inne elementy drukujemy przy użyciu farb ceramicznych na specjalnym papierze pokrytym warstwą kleju wodorozcieńczalnego. Metoda gwarantuje trwałość, dobry efekt estetyczny i dowolność w umieszczaniu różnych kształtów. Dla Ciebie oznacza to jedno – na gadżecie może pojawić się dosłownie wszystko. Zapytaj nas o szczegóły, zaskocz nas pomysłem. My odpowiemy jakością i natychmiastową gotowością do działania.

Pracujemy przy użyciu najlepszych urządzeń i na znakomitych materiałach. Przygotujemy dla Ciebie projekt, zrealizujemy go i pomożemy Ci w opracowaniu koncepcji promowania się przy użyciu ceramicznych lub szklanych gadżetów reklamowych. Co nas wyróżnia? Doświadczenie i nieszablonowe pomysły. Potrzebujesz czegoś więcej? Jesteśmy na to przygotowani.

Znakowanie gadżetów