Kalendarze

365 dni promocji Twojej firmy

To zupełnie inny świat. Mamy tablety, smartfony, Smart TV, inteligentne lodówki, lokówki, suszarki, kuchenki, materace łóżkowe. Możemy sobie kupić robota i nawet z nim porozmawiać. A jednak wciąż wielu Twoich partnerów biznesowych i Klientów pozostaje wiernych tradycyjnym kalendarzom. My chyba je po prostu lubimy. Przypominają nam, że nawet najnowocześniejszy świat zwyczajnie przemija.

Kalendarze reklamowe nadal mają bardzo silną pozycję wśród gadżetów promocyjnych. Każdy z Twoich Klientów chętnie je przyjmie – być może nawet powiesi na ścianie. W ten sposób dobrowolnie umieści reklamę Twojej firmy w swojej prywatnej przestrzeni. Na tej bazie zbudujecie pewien rodzaj więzi. Emocje. To liczy się najbardziej.

Agencja Reklamowa Soluma Prestige wyprodukuje dla Ciebie wszelkie formy kalendarzy reklamowych – wiszące, kartkowe i książkowe. Te ostatnie mogą być ekskluzywnym, obitym skórą prezentem dla wyjątkowego Klienta lub partnera. W każdej postaci jest to upominek praktyczny i świetnie promujący Twoją firmę. Wykorzystasz to? Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Soluma Prestige ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, druku i dystrybucji kalendarzy reklamowych. Pomagamy również stworzyć strategię promocji przy użyciu tego typu gadżetów. Wiemy, że nam zaufasz. Z góry Ci za to dziękujemy. Do usłyszenia!

Przewiń do góry