Wyroby z plexi

Dowolność formy, nieograniczone możliwości promocyjne

Wyobraźnia podpowiada nam różne rozwiązania. Często jednak jesteśmy zdani na pewne ograniczenia. Granicę przesuwają jednak wyroby z plexi. Dzięki tej metodzie wykonawstwa elementów reklamowych, możemy Ci zaproponować bardzo szeroki wachlarz możliwości promocyjnych. Gotowy na popuszczenie wodzów fantazji?

Agencja Reklamowa Soluma Prestige wśród swoich specjalizacji posiada tworzenie wyrobów z plexi. Projektujemy je zgodnie z wytycznymi Klienta, dobieramy kolorystykę, grubość materiału, a finalnie produkujemy elementy, które bardzo dobrze reklamują każdą firmę. Wyroby z plexi są przede wszystkim nośnikiem informacji, pośrednio lub bezpośrednio przedstawiają ofertę przedsiębiorstwa. Ważne, że nie jest to przedstawienie nudne i sztampowe. Technika pozwala nam na osiągnięcie nietypowych efektów i znaczne podniesienie poziomu identyfikacji firmy.

Proponujemy Ci całą paletę wyrobów reklamowych z plexi i poliwęglanów. Wykonamy dla Ciebie stojaki reklamowe, kieszenie stojące, prezentery, ramy, podstawki pod telefony komórkowe, statuetki, systemy identyfikacji wizualnej. Jesteśmy gotowi na przyjęcie każdego, indywidualnego zamówienia. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i przedstawisz nam swoje wyobrażenie promocji przy użyciu tego typu wyrobów.

Stawiasz na jakość i to jest najlepszy trop. Postępujemy tak samo. Idealny tandem. Fachowcy powinni ufać fachowcom.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry