Konstrukcje reklamowe

Korek? Dobrze, że jest chociaż Twoja reklama...

Prawdopodobnie słyszałeś, że Polska jest stolicą reklamowej tandety. To niestety w dużej mierze prawda. Podróż po naszym kraju może niewinnemu obcokrajowcowi dać obraz krainy lasów i przydrożnych bannerów. A może te lasy też są naniesione na banner? Nie chcesz reklamować swojej firmy w ten sposób, prawda? To dla nas wyzwanie. Stworzymy dla Ciebie konstrukcje reklamowe wysokiej jakości. Dodatkowo...

Agencja Reklamowa Soluma Prestige oferuje Ci kompleksową pomoc przy promocji na nośnikach wielkoformatowych. Logo i hasło Twojej firmy może znaleźć się na konstrukcjach przydrożnych oraz okolicznościowych, stawianych specjalnie w związku z wydarzeniem. Tego typu konstrukcje gwarantują Ci dotarcie do bardzo szerokiego grona potencjalnych Klientów. Przyciągają wzrok, a dzięki niesztampowym pomysłom graficznym i tekstowym, mogą być prawdziwymi perełkami reklamy zewnętrznej. To wsparcie sprzedaży w formacie XXL. Myślisz o promocji z rozmachem? Porozmawiamy o Twoich wyobrażeniach – skontaktuj się z nami.

Nasza Agencja proponuje Ci także pomoc w wyborze lokalizacji konstrukcji reklamowej – dobierzemy odpowiednie parametry pod względem natężenia ruchu, ceny wynajmu gruntu oraz ewentualnych pozwoleń. Kompleksowo – bo tego właśnie potrzebujesz. Bez kiczu – bo tego oczekują Twoi Klienci. Działajmy natychmiast!

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry