Przygotowanie do druku

Bo stawiasz na kompleksowe rozwiązania

Wyobrażasz sobie krawca, który uszyje dla Ciebie garnitur z kaszmiru bez zdjęcia miary, rozmowy o Twoich preferencjach, wytłumaczenia Ci specyficznych cech układania się materiału? Fachowiec sobie na to nie pozwoli. Działamy jak ten krawiec. Chcemy wiedzieć wszystko o Twoim biznesie. Pozwoli nam to na rzetelne przygotowanie Twoich materiałów do druku.

Efekt drukarski zależy od wielu zmiennych. Dla SolumaPrestige to coś więcej. Nie jesteśmy punktem ksero. Dajemy Ci gwarancję jakości bazując na obiektywnych czynnikach. Gdy już się z nami skontaktujesz, zapytamy o:

  • Cel, jaki chcesz osiągnąć drukując konkretne materiały promocyjne
  • Do jakiej grupy Klientów adresujesz te materiały
  • Ile możesz wydać
  • Jakie są Twoje indywidualne preferencje, co do jakości nośnika i formatu

Te informacje nie są niezbędne nam. Chcemy, abyś je przekazał w swoim interesie. Być może po rozmowie z naszym fachowcem zmienisz punkt widzenia i lepiej zrozumiesz, na czym polega wsparcie sprzedaży przy użyciu konkretnych wydruków? Wsparcie merytoryczne i naszą wiedzę zawsze dostajesz gratis. Dbamy o Klientów, bo tego wymaga nasza marka. Skontaktuj się z nami i poznaj kompleksową ofertę druku Twoich materiałów promocyjnych.

Każde zlecenie, które nam przekażesz, zostanie przez nas odpowiednio przygotowane. Dobierzemy obraz do konkretnego nośnika. Po uzyskaniu informacji o pożądanym czasie realizacji zaproponujemy Ci konkretną metodę druku. Finalnie wydrukujemy każdy materiał zgodnie z Twoim wyobrażeniem. Przygotujemy projekt i pomożemy Ci w obraniu strategii dystrybucji wydruków.

Przewiń do góry