Druk offsetowy

Druk szybki czy tani? A może i szybki i tani?

Jesteśmy przygotowani na wszystkie Twoje wymagania. Wysłuchamy, wyciągniemy wnioski i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Potrzebujesz szybkiego wydruku dużej liczby odbitek w możliwie najkrótszym czasie? Druk offsetowy będzie dla Ciebie optymalny.

Agencja Reklamowa Soluma Prestige ma w swojej ofercie wszelkie metody druku. Druk offsetowy zwykle proponujemy Klientom, dla których najważniejszy jest krótki czas realizacji dużego zlecenia. Technika ta pozwala znacznie zwiększyć efektywność druku, głównie na papierze. Polega na przenoszeniu obrazu z aluminiowej matrycy na przygotowane podłoże – dlatego często mówimy o druku pośrednim. Jest to najtańsza opcja wydruku dużej liczby odbitek z uwzględnieniem wysokiego tempa pracy. O tym myślałeś? Są to dla Ciebie kluczowe wytyczne? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile odbitek i w jakim czasie możemy przygotować. Czas – start!

Dysponujemy technologią druku arkuszowego i zwojowego. Możemy dla Ciebie przygotować gazetę, magazyn, plakat, ulotkę, broszurę, etykietę, katalog, gazetkę promocyjną i wszystko, co tylko jest Ci potrzebne do wsparcia sprzedaży i promocji firmy.

Druk offsetowy oszczędza czas i pieniądze naszych Klientów. Pamiętaj jednak – nigdy nie ograniczamy jakości. Bierzemy odpowiedzialność za odpowiedni dobór metody druku, która będzie najlepsza dla Twoich potrzeb. Czego w takim razie potrzebujesz? I na kiedy ma być gotowe?

Przewiń do góry