Druk cyfrowy

Szybko znaczy dziś precyzyjnie

Nie lubisz chodzić na jakościowe kompromisy. Z drugiej strony liczy się dla Ciebie czas realizacji zlecenia. Dobra drukarnia połączy oba elementy. Zaproponuje Ci druk cyfrowy, który jest nowoczesną, wydajną i tanią metodą wydruku. Dokładnie taką, jakiej szukasz. Szczegóły?

Agencja Reklamowa Soluma Prestige stawia na rozwiązania gwarantujące naszym Klientom natychmiastową realizację i dobry efekt. Druk cyfrowy stosujemy na wszystkich nośnikach w sytuacji, gdy liczy się czas i precyzja. Nie ma dla nas znaczenia, czy potrzebujesz 10 ulotek czy 100 plakatów. Podołamy. Dajemy na to gwarancję potwierdzoną naszym doświadczeniem. Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Druk cyfrowy odbywa się przy pomocy maszyny drukarskiej, która przenosi obraz na materiał na podstawie danych przesłanych z komputera. Nie są do tego potrzebne żadne nośniki pośrednie i formy drukarskie, dzięki czemu Klient otrzymuje korzystny cenowo produkt w bardzo krótkim czasie.

Jest to jedna z najtańszych technik drukarskich. Pozwala nam nanosić obrazy o dowolnych kształtach i kolorach, a także zmieniać gotowy projekt przed jego ostateczną realizacją na materiale. Zaproponujemy Ci tę metodę, jeśli zależy Ci na wydruku kilku sztuk materiałów promocyjnych.

Pewnie chciałbyś wiedzieć, co nas wyróżnia. Nie będziemy Cię zanudzać, dlatego napiszemy tylko – kompleksowość. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie projekt, dopasować go do konkretnego nośnika, wydrukować, a nawet stworzyć efektywną strategię kampanii promocyjnej przy użyciu dostarczonych materiałów. Czy ktoś daje Ci więcej?

Przewiń do góry